slide layer
slide layer
slide layer
slide layer

copyright

رینوپلاستی بدون جراحی

رینوپلاستی بدون جراحی شامل پروسه هاییست که درانها با تزریق ،لیفت و… سایز و شکل بینی تغییر میکند.

 

Top2

در این پروسه از سه مرحله اساسی نام میبرم؛

تزریق جهت شکل دادن به بینی برای حذف برجستگی میانی بینی و برجسته کردن نوک بینی یا ایجاد تیغه بینی دربینی های پخش دارای تیغه میانی کوتاه. در این تزریق از فیلر های کلسیم هیدروکسی آپاتایت استفاده میشود و عمری معادل سه تا ده سال بسته به کیفیت ماده مصرفی خواهد داشت.

لیفت یا جبران افتادگی سر و نوک بینی که توسط نخهای کوگ(cog) انجام شده و بدون جراحی و با کمترین آسیب سر بینی را بالا آورده و حتی روی بینی قوس ایجاد میکند.

مهمترین پروسه کوچک کردن بینی با تزریق آنزیم هیالورونیداز است که سال ۲۰۱۰ توسط پزشکی بنام دکتر سهیل کانچوالا در امریکا ابدای و معرفی شد و تا کنون چهارسال است که توسط بنده استفاده میشود.

در این روش آنزیم هیالورونیداز بافتی تیپ ۴ یا ۵ بداخل غضروفهای بینی با تکنیک خاصی تزریق شده و باعث کاهش ماده بین سلولی در بافت عضروف میشود که به نوبه خود باعث کوچک شدن بینی میگردد.

تزریقات بصورت هفتگی انجام شده و معمولا کسب نتیجه نهایی بین چهارتاشش هفته زمان میبرد.این روش در چهار سال انجام شده و تاکنون بازگشت گزارش نشده است اما بطور کلی تغییر اندازه بینی بصورت افزایش یا کاهش  بین یک چهارم تا یک پنجم سایز اولیه در ماههای اول پس از تزریق ممکن است.خوشبختانه هیچ عارضه ای در این روش مشاهده نشده است.

به عکس بالا دقت کنید ؛ برای بینی ایشان از هرسه روش استفاده شده  یا برای تصویر اول و معرف متن فقط از تزریق کوچک کننده و هیدروکسی آپاتایت استفاده شده است.

موفق و سلامت باشید